Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

Жителя Ямполя судитимуть за вбивство пенсіонерки та розбій – поліція скерувала до суду обвинувальний акт

Опубліковано 10 грудня 2025 року о 09:30

Слідчі завершили розслідування. Обвинуваченому загрожує до 15 років ув’язнення або довічне позбавлення волі, з конфіскацією майна.


Злочин стався у вересні в м. Ямпіль. Нетверезий зловмисник прийшов додому до 68-річної сусідки, щоб позичити грошей, на ґрунті чого у них виник конфлікт. У ході суперечки чоловік завдав потерпілій кілька ударів табуреткою по голові. Від отриманих травм жінка загинула на місці. Після цього нападник заволодів 12 тисячами гривень й втік. Його оперативно встановили та затримали співробітники поліції.


Раніше судимий фігурант обвинувачується в умисному вбивстві з корисливих мотивів та розбійному нападі (п. 6 ч. 2 ст. 115, ч. 4 ст. 187) КК України.


Досудове розслідування проводили слідчі відділення поліції № 1 Могилів-Подільського райвідділу за процесуального керівництва Могилів-Подільської окружної прокуратури.


Відділ комунікації поліції


Вінницької області







Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux