Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Порядок видачі дозволу на використання об’єктів і приміщень, призначених для провадження діяльності, пов’язаної з обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів
Відкрити все

Дозвіл на використання об'єктів і приміщень, призначених для провадження діяльності, пов'язаної з обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів (далі - дозвіл), видається юридичній особі за формою згідно з додатком територіальними органами Національної поліції за місцезнаходженням юридичної особи, а у разі, коли діяльність, пов'язана з обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, провадиться не за місцезнаходженням юридичної особи, - за місцем провадження такої діяльності.

Згідно з п.4 Порядку для отримання дозволу юридична особа подає особисто або через уповноважений нею орган чи особу державному адміністраторові або до структурного підрозділу з питань боротьби з наркозлочинністю територіального органу Національної поліції заяву у довільній формі до якої додаються такі документи:


копія статуту юридичної особи із зазначенням видів діяльності, пов’язаної з обігом підконтрольних речовин, що провадить юридична особа;


копії документів, що підтверджують право власності на об’єкти чи приміщення, призначені для провадження діяльності, пов’язаної з обігом підконтрольних речовин, або договору оренди об’єкта чи приміщення;


план-схему об’єкта чи приміщення з обов’язковим зазначенням безпосередніх місць провадження діяльності, пов’язаної з обігом підконтрольних речовин;


копії договору про охорону об’єкта чи приміщення та документів, що підтверджують обладнання приміщення засобами охоронної та пожежної сигналізації;


витяг з наказу про допуск до роботи з підконтрольними речовинами осіб (із зазначенням прізвища, імені, по батькові, року народження, місця проживання і посади) та особи (осіб), відповідальної за їх зберігання і використання.


Відповідно до п.5 Порядку юридична особа, діяльність якої пов’язана з культивуванням, перевезенням, зберіганням і знищенням рослин, включених до таблиці І Переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 06.05.2000 р. № 770 (далі Перелік), крім зазначених у п.4 цього Порядку документів, подає також копії:


 • - документа, що підтверджує на момент подання заяви право власності на земельну ділянку або постійного користування чи оренди земельної ділянки;

 • - документа, що підтверджує факт придбання в суб'єктів насінництва та розсадництва, внесених до Державного реєстру виробників насіння і садивного матеріалу, насіння для культивування рослин, включених до Переліку (для маку - першої репродукції, для конопель - першої або другої репродукції);

 • - витягу з карти-схеми земельної ділянки із зазначенням площі посіву, відстані до населених пунктів, лісових угідь, залізниці та автомобільних доріг місцевого значення;

 • - договору про охорону місць культивування, зберігання і знищення рослин, включених до списку № 3 таблиці I Переліку, їх поживних залишків та додатку, в якому зазначається інформація про розташування сил і засобів підрозділів охорони.

У разі перевезення частин рослин, включених до списку №3 таблиці I Переліку, або їх насіння, яке не відповідає вимогам ГОСТ 12094-76 або ГОСТ 9158-76 щодо відсоткового вмісту сміттєвих домішок, або їх пожнивних залишків для подальшого перероблення (доочищення), крім зазначених документів, подається також копія договору про охорону таких частин рослин та насіння під час перевезення і схема маршруту перевезення.


Копії документів, зазначених у пунктах 4 і 5 цього Порядку, завіряються в установленому порядку.


Національна поліція України видає Дозвіл на підставі результатів перевірки та відповідності об’єктів та приміщень Вимогам до об’єктів і приміщень, призначених для здійснення діяльності з обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, прекурсорів та зберігання вилучених з незаконного обігу таких засобів і речовин, затверджених наказом МВС від 29.01.2018 №52 (далі – Вимоги).


Обстеження об'єктів або приміщень на відповідність вимогам МВС проводяться працівниками структурного підрозділу з питань боротьби з наркозлочинністю територіального органу Національної поліції та органу поліції охорони. Приміщення, у яких зберігаються підконтрольні речовини, мають бути обладнані відповідно Вимог. Об'єкти чи приміщення обстежуються лише у присутності представників суб’єкта господарювання. За результатами обстеження об'єктів чи приміщень складаються акти обстеження за формами, затвердженими МВС за погодженням з МОЗ, у яких зазначається про можливість або неможливість використання об'єктів чи приміщень для провадження діяльності, пов'язаної з обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів.


Акти обстеження складаються у 2-х примірниках та підписуються працівником структурного підрозділу з питань боротьби з наркозлочинністю та юридичною особою або уповноваженою нею особою.


Рішення про видачу дозволу чи відмову у його видачі приймається протягом 10 календарних днів з дня подання заяви та документів, зазначених у п.4 та 5 Порядку.

подання юридичною особою неповного пакета документів, необхідних для одержання дозволу;


виявлення в поданих документах недостовірних відомостей;


невідповідність об’єктів чи приміщень установленим МВС вимогам згідно актів обстеження.


Протягом трьох календарних днів з дня прийняття відповідного рішення юридичній особі видається дозвіл або надсилається письмове повідомлення про відмову у його видачі із зазначенням причин відмови.


У разі відмови у видачі дозволу юридична особа має право повторно звернутись до структурного підрозділу з питань боротьби з наркозлочинністю територіального органу Національної поліції лише за умови усунення причин, що стали підставою для відмови.


Заяву та документи на отримання Дозволу можна подати з понеділка по четвер з 09:00 до 12:00 до управління боротьби з наркозлочинністю ГУНП у Вінницькій області за адресою: 21010, м. Вінниця, вул. Чорновола, буд. 5.

№ 

П.І.Б.

Посада 

№ телефону

1.

Мартинюк

Олександр Володимирович

заступник начальника

управління – начальник 2 – го відділу

0934016771


р.т.59-43-45

2.

Скалій

Наталя Віталіївна

 • оперуповноважений

2 – го відділу

0678116096

3.

Плотиця

Володимир Вікторович

заступник начальника

 • 2 – го відділу

0685682070

4.

Родюк

Дмитро Олександрович

 • старший оперуповноважений
 • 2 – го відділу

0989180406

5.

Чекурина

Олександр Васильович

 • старший оперуповноважений
 • 2 – го відділу

0932356301

6.

Червонецький

Вадим Валерійович

 • старший оперуповноважений
 • 2 – го відділу

0967833221

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux