Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

Вибухотехніки Вінниччини знешкоджують залишки ворожих шахедів та нагадують про правила мінної безпеки

Опубліковано 07 лютого 2025 року о 09:30

З початку лютого фахівці вибухотехнічної служби майже щоденно знищують нерозірвані бойові частини та уламки ворожих ракет й БпЛА, якими військові рф атакують Україну. На щастя, виявлені частини впали за межами населених пунктів та не завдали людям шкоди. Однак вони все ж були небезпечними, тому що бойова частина не здетонувала. 

Поліцейські обстежили місце падіння та сотні метрів прилеглої території. Виявлені вибухонебезпечні предмети знищили на місці шляхом підриву.

Нагадуємо, що наслідки ворожих атак та бойової роботи можуть виявлятися та нести небезпеку на різних ділянках місцевості ще довгий час після самих подій.

У разі виявлення будь-яких підозрілих предметів, не підходьте і не чіпайте їх! Одразу повідомляйте про знахідку екстрені служби за номерами: 112, 101 чи 102.


Не нехтуйте правилами мінної безпеки – вони рятують життя.

Відділ комунікації поліції 

Вінницької області


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux