Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Вінницькі поліцейські змагались у чемпіонаті з гирьового спорту
Опубліковано 28 січня 2022 року о 15:31

Змагання проходили 28 січня на базі спортивного комплексу  ГУНП за підтримки «Спортивного клубу поліції Вінниччини». Перемогу вибороли бійці спецпідрозділу  КОРД.

Участь у змаганнях взяли 7 збірних команд районних управлінь та відділів поліції, структурних підрозділів обласної поліції та збірна команда обласного главку.

Спортсмени змагалися в семи категоріях у двох дисциплінах – поштовх двома гирями загальною вагою 48 кілограмів та ривок гирею вагою 24 кілограми. Чемпіонат відбувся за правилами Федерації гирьового спорту України.

У запеклій боротьбі 1 місце виборола команда спецпризначенців КОРДу, 2 місце зайняли поліцейські роти поліції особливого призначення,  3 місце -збірна команда Могилів-Подільського районного відділу поліції.

Кубки, медалі та грамоти переможцям вручив заступник начальника Управління кадрового забезпечення ГУНП Олексій Шелепало. Він привітав призерів чемпіонату та побажав міцного здоров’я, спортивного настрою і нових перемог.