Слідчі оголосили про підозру зловмиснику, причетному до вбивства 30-річного товариша

Вбивство

Злочин стався 7 лютого в місті Козятин у будинку підозрюваного. Аби уникнути покарання, чоловік повідомив поліцію, що смертельні тілесні ушкодження його товариш отримав під час падіння. Висновок судово-медичного експерта та докази, зібрані поліцейськими, вказали на насильницьку смерть потерпілого та причетність до цього злочину саме заявника.   
За словами начальника Відділення поліції №2 Хмільницького районного відділу поліції Романа Андрущака, 56-річний підозрюваний зателефонував до поліції та повідомив про смерть 30-річного товариша. Слідчим він розповів, що прокинувшись вранці, він виявив на підлозі мертвим знайомого, з яким напередодні розпивав спиртне. Поліцейські відразу засумнівались в правдивості свідчень, які надав чоловік. Судова медична експертиза підтвердила підозри слідчих – смерть потерпілого була насильницькою. Згодом правопорушник зізнався у вчиненні особливо тяжкого злочину. Під час застілля між чоловіками виникла суперечка, і старший побив молодшого.
Затриманому чоловікові оголошено про підозру. Сьогодні, 10 лютого, на час досудового розслідування йому оберуть запобіжний захід.
Слідством розслідується кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство). За вчинення такого злочину затриманому загрожує до 15 років ув’язнення.

Відділ комунікації поліції
Вінницької області