У Вінниці поліцейські взяли участь у відкритті інсталяції «ПРИДИВИСЬ» з нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми
Інформаційна кампанія «Придивись» закликає пам'ятати, що серед тих, хто пропонує бажане, є і шахраї. Користуючись довірою, зловмисники створюють ілюзію вигідної пропозиції, яка в реальності може призвести до експлуатації людини, порушення її прав і свобод. Креативним рішенням проєкту стало використання паралелі між візуальними ілюзіями, які привертають увагу, та ілюзіями «кращого життя», що створюють зловмисники.
19 жовтня з метою запобігання торгівлі людьми та популяризації правил безпеки під час міграції до заходу долучились і правоохоронці. Оперативники міграційної поліції та управління превентивної діяльності обласного главку роздавали громадянам інформаційні буклети та розповідали, що перед тим, як прийняти привабливі пропозиції аби змінити своє життя, варто подбати про власну безпеку!
Нагадуємо, що дізнатися про ризики експлуатації й отримати консультацію щодо небезпечної ситуації, у яку людина може потрапити, можна зателефонувавши на безкоштовну гарячу лінію 527 або на спецлінію 102.
Інформаційна кампанія проводиться IOM Ukraine Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні спільно з Міністерством соціальної політики України та Всеукраїнською коаліцією громадських організацій з протидії торгівлі людьми, за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) USAID Ukraine - USAID Україна, Norwegian Ministry of Foreign Affairs і Міністерства юстиції Швеції.
Відділ комунікації поліції
Вінницької області
