Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

У Гайсині в ДТП травмувався неповнолітній велосипедист

Опубліковано 04 червня 2018 року о 11:10

Дорожньо-транспортна пригода за участі 7-річного хлопчика сталась 2 червня на вулиці Леонтовича близько 20.00 години. З незначними тілесними ушкодженнями дитина доставлена до гайсинської лікарні.

За кермом автомобіля «Опель» перебував 38-річний місцевий житель. За попередньою інформацією, дитина рухалась на зустріч легковику.

Автомобіль поміщений на арештмайданчик.

Слідчим відділенням поліції відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 286 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами). За таке правопорушення передбачено покарання у вигляді обмеження волі на строк до 3-х років з позбавленням права керувати транспортними засобами на такий самий строк.

Відділ комунікації поліції

Вінницької області


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux