Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

У Бершаді поліцейські розшукали зловмисника, причетного до крадіжки грошей

Опубліковано 24 липня 2025 року о 15:23

20-річний правопорушник викрав у потерпілого 1600 доларів, коли той після спільного відпочинку заснув на лавці. Вже за кілька годин після отримання повідомлення про злочин поліцейський офіцер громади встановив особу зловмисника та розшукав його.

23 липня до поліцейського офіцера Бершадської громади звернувся 37-річний місцевий житель із повідомленням про крадіжку грошей. У вчиненні злочину потерпілий  запідозрив хлопця, з яким познайомився напередодні й разом відпочивав.

За описом потерпілого поліцейський зрозумів, що до злочину може бути причетний 20-річний житель сусіднього села, який раніше вже потрапляв у поле зору поліції за вчинення інших злочинів.

Правоохоронець разом із заявником  поїхали до нього додому. Потерпілий упізнав зловмисника, і той зізнався у крадіжці, повернувши всі викрадені гроші.

Наразі слідчі вирішують питання щодо повідомлення чоловіку про підозру за ч. 4 ст. 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України.

Санкція статті передбачає покарання — до восьми років позбавлення волі.


Відділ комунікації поліції 

Вінницької області


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux