Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

Твоє ім’я – Свобода: поліцейські Вінниччини вшанували пам’ять полеглих Захисників України

Опубліковано 29 серпня 2026 року о 10:38


29 серпня країна схиляє голову перед воїнами, які загинули захищаючи незалежність, суверенітет та територіальну цілісність нашої держави, та працівників системи МВС, які загинули під час виконання своїх службових обов’язків.


Цього дня начальник ГУНП у Вінницькій області Юрій Пархоменко разом із заступниками, керівниками обласної військової адміністрації, обласної ради та міста, силовиками, поліцейськими та родинами оборонців згадали тих, хто до останнього залишався вірним присязі та своєму обов’язку.


 У тиші спільної молитви, яка говорить більше ніж слова, кожен подумки згадав Героїв, чиї життя обірвала війна. Для родин вони назавжди залишаться найдорожчими людьми, для побратимів — прикладом мужності й відданості, але для всіх нас — частиною історії боротьби України за своє майбутнє.

Поліцейські Вінниччини віддали шану полеглим Захисникам біля Стіни пам’яті, пам’ятника правоохоронцям, які загинули під час служби, та на Алеях Слави – місцях, де загиблі побратими віднайшли вічний спокій.

Їх немає поруч, але їхні імена та подвиги продовжують жити.

 



1 з 19
2 з 19
3 з 19
4 з 19
5 з 19
6 з 19
7 з 19
8 з 19
9 з 19
10 з 19
11 з 19
12 з 19
13 з 19
14 з 19
15 з 19
16 з 19
17 з 19
18 з 19
19 з 19

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux