2000 доларів США за перетин кордону: поліцейські затримали зловмисника під час передачі хабаря керівнику прикордонників

#stoprussia

Злочинну діяльність чоловіка задокументували слідчі обласного главку за оперативного супроводження відділу внутрішньої та власної безпеки по 24 прикордонному загону Державної прикордонної служби України та Управління Служби безпеки України у Вінницькій області. Процесуальне керівництво здійснює Вінницька спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері Центрального регіону. Силову підтримку забезпечували спецпризначенці КОРДу.

39-річний житель м. Харків за 2000 доларів США намагався «домовитись» з начальником одного із відділів прикордонного загону про сприяння у незаконному виїзді за межі України. Зловмисник затриманий і поміщений до ізолятора тимчасового тримання.

Злочин стався 16 червня в пункті пропуску "Могилів-Подільський - Отач". Під час перетину кордону чоловік не зміг надати документи, які б дозволили йому покинути межі України. Аби керівник одного із відділів прикордонного загону допоміг йому покинути межі держави без законних на те підстав, зловмисник запропонував неправомірну вигоду.

Зловмисник затриманий і поміщений до ізолятора тимчасового тримання. Речові докази вилучено.

За цим фактом слідчим управлінням розслідується кримінальне провадження за ч. 3 ст. 369 (Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) Кримінального кодексу України.

 

Відділ комунікації поліції

Вінницької області