Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Спорт об’єднує та надає сил: чергові здобутки поліцейських Вінниччини у гирьовому спорті
Опубліковано 29 квітня 2023 року о 11:28

Обласний чемпіонат між силовими структурами (ГУ ДСНС, ГУ НП, ДСО) та курсантами Харківського національного університету внутрішніх справ і Вищого професійного училища Львівського державного університету безпеки життєдіяльності пройшов у Вінниці.

Поліцію області представляли 5 правоохоронців: Василь Мацюк та Андрій Новіцький з Управління кадрового забезпечення обласного главку, Сергій Шлапак - управлiння органiзацiйно-аналiтичного забезпечення та оперативного реагування, Олександр Закревський з Могилів-Подільського райвідділу поліції, та Олег Іващук - Вінницьке райуправління поліції.

Змагання ініціювала Вінницька обласна організація фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України аби популяризувати здоровий спосіб життя та співпрацю між силовими відомствами.

Змагання проводились з гирями вагою 32 кілограми за програмою класичного двоборства: поштовх двох гирь від грудей двома руками та ривок гирі почергово однією і другою рукою. На виконання кожної вправи двоборства учасники мали 10 хвилин.

Впродовж кількох годин тривала безкомпромісна та непоступлива боротьба. Спортсменів та їх вболівальників сповна єднали радість від перемог та живі, насичені емоції від атмосфери спортивного дійства.

У особистому заліку поліцейські показали хороший результат — у категорії +95 кг перше місце здобув Василь Мацюк. Поліцейський зробив 140 підйомів, а друге місце із результатом 65 підйомів виборов Олександр Закревський. У категорії до 73 кг третє місце посів Олег Іващук із результатом 46 підйомів.

По завершенню змагань переможці були нагороджені кубками та грамотами, а всі учасники та вболівальники – гарним настроєм.