Дорожньо-транспортна пригода сталась 3 березня на автодорозі Виступовичі - Житомир - Могилів-Подільський, близько 16 години. Внаслідок зіткнення автівок травмувався водій легковика.
За попередньою інформацією слідства, водій мінівена Peugeot не впорався з керуванням та допустив зіткнення з легковиком ВАЗ, який рухався в попутному напрямку. Внаслідок удару, ВАЗ зіткнувся з вантажним автомобілем DAF, який був припаркований на узбіччі.
45-річний водій автомобіля Peugeot з отриманими травмами доставлений до лікарні. Кермувальник ВАЗу – 20-річний чоловік не постраждав.
За цим фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України. За таке правопорушення передбачено покарання у вигляді обмеження волі на строк до 3-х років з позбавленням права керувати транспортними засобами на такий самий строк.
Відділ комунікації поліції
Вінницької області
