Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

Протягом минулої доби поліцейські Вінниччини розкрили три крадіжки

Опубліковано 22 листопада 2022 року о 12:40

Серед розкритих злочинів - крадіжки з торгових закладів та особистого майна. Правоохоронці встановили причетних до правопорушень осіб. За усіма фактами розпочаті кримінальні провадження.

До поліції надійшло повідомлення від адміністратора одного з магазинів міста Вінниці. Заявник повідомив, що під час проведення інвентаризації виявили недостачу товару, а саме навушників та Power Bank. Переглянувши відео з камер спостереження, встановили факт крадіжки невідомим чоловіком.

Як розповів керівник Відділу поліції № 2 Вінницького районного управління поліції Андрій Бойцун, завдяки відеозаписам, поліцейські ідентифікували особу зловмисника, причетного до вчинення правопорушення. Ним виявився раніше судимий за майнові злочини 32–річний вінничанин.

Його оперативники розшукали за місцем проживання.

Крадені речі вилучені частково.

21 листопада близько 15 години до поліції звернулась 21–річна мешканка Жмеринської територіальної громади. Потерпіла розповіла, що перебуваючи в одному з місцевих магазинів, вона на столі випадково залишила гаманець з грошима, банківськими картками та особистими документами. Помітивши за кілька хвилин його відсутність, заявниця повернулась до приміщення закладу, але гаманця там вже не було.

Як розповів керівник Жмеринського районного відділу поліції Анатолій Присяжнюк, поліцейські переглянули відео з камер спостереження, розташованих у торговій залі, та встановили особу, причетну до вчинення крадіжки. Нею виявилась 34-річна місцева жителька.

ЇЇ протягом кількох годин правоохоронці розшукали за місцем проживання.

Речі потерпілої вилучено.

Цього ж дня до Відділу поліції № 3 Вінницького районного управління поліції звернулась власниця автомагазину у смт Літин. Жінка розповіла, що відвідувач закладу, скориставшись її відсутністю у торговій залі, намагався вчинити крадіжку акумуляторної батареї вартістю близько 4000 гривень. Помітивши у його сумці товар, за який хлопець не розрахувався, їй вдалось його затримати.

За викликом відразу прибула слідчо–оперативна група поліції та доставила 18-річного правопорушника до поліції для з’ясування обставин злочину.

За усіма фактами розпочаті кримінальні провадження за ч. 4 ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка).Санкція статті передбачає до 8 років позбавлення волі.

Триває досудове розслідування.

 

Відділ комунікації поліції

Вінницької області 

 


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux