Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

Поліція Вінниччини розслідує обставини ДТП, внаслідок якої травмувались пʼятеро людей, серед них двоє дітей

Опубліковано 24 листопада 2025 року о 10:18

Аварія сталася 22 листопада поблизу села Носківці Жмеринського району за участі вантажівки MAN, та автомобілів Volkswagen та ВАЗ.

За попередньою інформацією слідства, відбулося зіткнення між вантажним автомобілем MAN, яким керував 65-річний житель Жмеринки, та легковиком Volkswagen під керуванням 40-річного жителя села Руданське.


Після цього на узбіччі дороги, де з увімкненою аварійною сигналізацією зупинилася та сама вантажівка MAN, у її напівпричеп здійснив наїзд автомобіль ВАЗ під керуванням 41-річного жителя села Браїлів.

Унаслідок ДТП травмовано пʼятеро осіб: з Volkswagen - керманич та його пасажири 2, 6 та 36 років, з ВАЗ - 72-річна жителька села Кацмазів.


Керманичі MAN та ВАЗ не постраждали.


У всіх водіїв відібрано зразки крові для проведення експертизи на стан сп’яніння. Транспортні засоби поміщено на арештмайданчик.


За фактом аварії слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами, що спричинили смерть потерпілого або заподіяли тяжке тілесне ушкодження). За таке правопорушення передбачено покарання – до восьми років ув’язнення.


Відділ комунікації поліції


Вінницької області



Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux