Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Поліцейський з Вінниччини Дмитро Гавран виборов першість у чемпіонаті Вінницької області зі змішаних єдиноборств
Опубліковано 20 лютого 2023 року о 15:55

Змагання під гаслом "Сильна молодь — майбутнє України" проходили 4 лютого у місті Вінниця. У них взяли участь 110 учасників з 5 областей України. Серед призерів змагань — поліцейський конвойної роти капрал поліції Дмитро Гавран, який представив поліцію Вінниччини у складі збірної обласної федерації змішаних єдиноборств ММА.

Учасники Чемпіонату змагались у своїх вікових і вагових категоріях та визначених регламентом змагань версіях. Командний залік цього разу не підраховували. Це був особистий чемпіонат.

За результатами проведених боїв серед 7 дорослих учасників, у розділі «18+ фул контакт», у ваговій категорії 70 кг - поліцейський Дмитро Гавран посів перше місце. У боротьбі за перемогу капрал поліції показав високу спортивну майстерність.

Знайомство Дмитра зі спортом відбулось ще в юнатстві, він займався бойовим самбо. Чимало перемог на обласних та всеукраїнських змаганнях здобув хлопець та останні 7 років присвятив змішаним єдиноборствам. І тут він теж в лідерах.

У 2021 році, маючи чималі здобутки в змаганнях, Дмитро Гавран вирішив реалізувати себе в професії правоохоронця: пройшов відбір на службу в поліцію і тепер працює в конвойній роті Вінниччини.

Навантаження на роботі не стали на заваді для розвитку та вдосконалення поліцейського у силовому виді спорту. Він наполегливо іде до поставлених цілей. Попри цілодобові чергування та відрядження Дмитро не пропускає жодного тренування і працює над собою, адже у квітні він планує показати гарні результати на чемпіонаті України.

Вітаємо колегу з черговою перемогою та бажаємо йому нових спортивних здобутків!