Поліцейські Вінниччини розслідують обставини двох ДТП, у яких постраждали пішоходи
Аварії трапились 23 липня у Вінниці та Хмільнику. За фактами автопригод проводяться досудові розслідування.
Одна з ДТП трапилась по вул. Левка Лук’яненка в обласному центрі. За попередньою інформацією слідства, 19-річний водій автомобіля Peugeot допустив наїзд на чоловіка, який переходив дорогу по нерегульованому пішохідному переході. Внаслідок автопригоди 62-річний місцевий мешканець отримав травми та був госпіталізований.
Ще одна автопригода сталась на одній із вулиць міста Хмільник. Попередньо встановлено, що 73-річний керманич авто Chevrolet скоїв наїзд на 55-річну жінку, яка переходила дорогу на перехресті по нерегульованому пішохідному переходу. Унаслідок ДТП місцеву мешканку було доставлено до лікарні.
Водії освідувані, тверезі. Транспортні засоби поміщені на арештмайданчики.
За цими фактами слідчі розслідують кримінальні провадження за ч. 1 ст. 286 Кримінального кодексу України (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами). Санкція статті передбачає до 3 років обмеження волі з трирічним позбавленням права керувати транспортними засобами.
Відділ комунікації поліції
Вінницької області
