Поліцейські Вінниччини познайомили майбутніх правоохоронців зі своїми професіями
Слідчі, оперативники, криміналісти, співробітники ювенальної превенції, поліцейські офіцери громади, інструктори тренінгового центру та працівники кадрового забезпечення розповіли кадетам про особливості своєї діяльності. Пізнавальний захід проходив на території тренінгового центру ГУНП у Вінницькій області. Працівники різних відділів поліції поспілкувалися із майбутніми правоохоронцями про специфіку роботи своїх підрозділів аби в подальшому кадети кадетського корпусу поліції зробили правильний вибір відділу у якому будуть охоче працювати.
Поліцейські тренінгового центру показали дітям алгоритми надання першої домедичної допомоги у надзвичайних ситуаціях: перевіряти стан постраждалого, зупиняти кровотечу, проводити штучне дихання тощо.
Також учні мали змогу посидіти у службовому авто ПОГів, зазирнути у «секретну» валізу криміналістів, приміряти поліцейське спорядження та поставити усі питання співробітникам кадрового забезпечення.
Відділ комунікації поліції
Вінницької області