На Вінниччині розпочався конкурс на посади поліцейських офіцерів громади

Поліція і Суспільство

З 26 січня по 14 лютого триватиме конкурс на посади офіцерів поліції, які працюватимуть у територіальних громадах. 149 поліцейських у громадах замінять дільничних офіцерів та постійно житимуть та працюватимуть на території обслуговування. 


За словами заступника начальника управління превентивної діяльності Івана Зайця, у сервісному проєкті «Поліцейський офіцер громади» беруть участь 50 територіальних громад Вінниччини. Поліцейський буде цілодобово доступний для населення громади, тому що постійно знаходиться поруч з людьми на території обслуговування. Він орієнтований на розв’язання безпекових проблем  своєї територіальної громади. Пріоритетним напрямом роботи поліцейського громади є попередження правопорушень, зокрема, домашнього насильства, майнових злочинів. Також вони матимуть повноваження у розслідуванні кримінальних проступків, контролюватимуть напрямок дозвільної системи, безпеку дорожнього руху, проводитимуть превентивну роботи з дітьми. 


До участі у конкурсі запрошуються працівники поліції з вищою освітою, водійським посвідченням та досвідом роботи не менше півтора року. 
Для участі у конкурсі необхідно заповнити анткету https://otg-officer.police.gov.ua/

 

    Відділ комунікації поліції 
Вінницької області