«Перед світлою пам’яттю героїв-захисників України клянусь…»: у Вінниці 103 випускники Кадетського корпусу поліції склали клятву кадета
11 липня кадети, які успішно подолали випробовування, стали випускниками й отримали рекомендаційні листи для вступу у вищі навчальні заклади системи МВС. Захід проходив на Замковій горі у м. Вінниця біля найбільшого Державного Прапора України в регіоні.
В рамках інноваційний освітній проєкту «Кадетський корпус поліції» 103 юнаків та дівчат, які визначились із майбутньою професією, упродовж трьох місяців навчались на базі Харківського національного університету внутрішніх справ. Із майбутніми курсантами працювали найкращі поліцейські тренери та інструктори.
- Сьогодні ви проголосили клятву, яка викарбується у ваших серцях словами «честь» і «гідність». У цей скрутний для країни час ви обрали, хоча дуже складний і водночас благородний шлях, а у майбутньому, маю надію – вирішите спробувати себе у ролі поліцейських. Переконаний, що підготовка, яку ви успішно пройшли, буде потужною платформою для вступу у профільні виші, а потім ви спрямуєте всі свої здобуті знання на підтримку миру і спокою в державі. Маю честь привітати вас з одним із найважливіших кроків у вашому житті. Не бійтеся складнощів, будьте наполегливими і досягайте нових цілей, бо ви найкращі сини і доньки нашої Батьківщини. Знайте, що навчання не буде легким, викладачі будуть суворими, але справедливими. Чекатимемо на вас усією поліцейською командою. У добрий час! – звернувся у своїй промові до випускників начальник Головного управління Нацполіції у Вінницькій області полковник поліції Іван Іщенко.
Привітали майбутніх курсантів начальник Вінницької обласної військової адміністрації Сергій Борзов, голова Вінницької обласної Ради Вячеслав Соколовий, заступник Вінницького міського голови Сергій Тимощук та ректор Харківського національного університету внутрішніх справ генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко.
Іван Іщенко подякував органам державної влади та місцевого самоврядування за потужну підтримку соціального проєкту. За кошти з обласного та місцевого бюджетів для кадетів придбали форму та все необхідне для навчання.
В завершення церемонії 68 дівчат та 35 хлопців отримали рекомендаційні листи про навчання, вишкіл та професійну підготовку, які підтверджують успішне проходження навчальної програми, а також спеціальні жетони, передбачені цією програмою.
Мирного неба та найшвидшої Перемоги нам усім. Слава Україні! Героям Слава!
Відділ комунікації поліції
Вінницької області