Вінницькі поліцейські привернули увагу людей до проблеми безпритульних тварин

Новини

Поліцейські з різних підрозділів зробили світлини з собаками, які знаходяться у Вінницькому муніципальному притулку для тварин, та розмістили у соціальних мережах, з надією, що  безпритульні тварини сподобаються тим, хто готовий подарувати їм домівку,  свою увагу та турботу.  

  


«Візьми друга з притулку» -  такий головний меседж соціальної акції, до якої пропонують доєднатися  небайдужим людям, які можуть прихистити чотирилапих, допомогти притулку  чи поширити таку інформацію. 


Сьогодні у притулку на перетримці перебуває близько 70 собак,  кожна з них має свою історію, яку можна дізнатись від працівників закладу. Вони з різних причин втратили дім і тепер  чекають на люблячих господарів.  


Працівники Вінницького муніципального притулку залюбки допоможуть адаптуватися тварині до нового місця проживання, а господаря навчать поводитись з новим другом.  


Аби взяти собі люблячого друга чи надати допомогу, якої потребують тварини у притулку, звертайтесь за адресою: вул. Гонти, 26 Е. (тел: 0673838377, 0948602412).     

Відділ комунікації поліції
Вінницької області