Близько 10 кг наркотичного зілля готового для вживання та понад 1000 рослин конопель вилучила поліція у жительки Тульчина

Новини

Насадження конопель, готове для вживання наркотичне зілля, обладнання для його перероблення та фасування вилучили працівники тульчинської поліції у господарстві 49-річної жительки с. Кинашів. За словами правопорушниці, з наркотичного зілля вона збиралась робити косметичні засоби для обличчя.  


Як розповів начальник Головного управління Нацполіції Вінниччини Юрій Педос,  надійшла оперативна інформація, що за місцем проживання 49-річна жителька с. Кинашів Тульчинського району вирощує наркотичні рослини. Під час огляду її господарства на городі працівники поліції виявили 1053 рослин конопель. Отримавши ухвалу на санкціонований обшук, у будинку правопорушниці поліцейські вилучили майже 10 кг переробленого, подрібненого, готового для вживання наркотичного зілля, обладнання для його переробки, електронні ваги, пакетики для фасування та інше.


Горище будинку господарка обладнала для сушіння наркотичного зілля.  


За словами правопорушниці, з наркотичного зілля збиралась робити косметичні засоби для обличчя.  
Вилучена наркотична речовина направлена на експертизу.


В діях жінки вбачаються ознаки злочинів, передбачених ч. 2 ст. 310 Кримінального кодексу України (посів або вирощування снотворного маку чи конопель) та ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів). За такі правопорушення жінці загрожує до 10 років з конфіскацію майна.


 

Відділ комунікації поліції
Вінницької області

 

Матеріали для ЗМІ

Фото
Відео