У м. Бар працівники поліції викрили провізора однієї з аптек, яка незаконно реалізовувала снодійні сильнодіючі лікарські препарати наркозалежним особам

Наркотики

20 червня у місті Бар працівники управління протидії наркозлочинності ГУНП Вінниччини спільно з працівниками барської поліції та прокуратури викрили провізора, однієї з аптек, яка наркозалежним особам продавала сильнодіючі снодійні препарати без рецепту. За таке правопорушення передбачено до 3-х років позбавлення волі.


Як повідомили в управлінні протидії наркозлочинності ГУНП у Вінницькій області, до поліції надійшла оперативна інформація про незаконний збут сильнодіючих снодійних препаратів провізором однієї з аптек в місті Бар. Ця інформація підтвердилась під час проведення санкціонованого обшуку у вказаній аптеці.


Під час обшуку,   виявлено та вилучено 140 таблеток сильнодіючого лікарського засобу "СОННАТ", який працівниця аптеки не обліковувала у відповідному журналі та ховала у коробках від інших ліків, мобільні телефони з картками різних операторів, документи, ювелірні прикраси, грошові кошти в сумі 5 000 доларів США та 32 500 гривень.


Як з’ясувалось, заборонені у вільному доступі медичні препарати працівниця аптеки збувала наркозалежним особам. У кого не було грошей – давала таблетки під заставу ювелірних виробів та документів. Борговий зошит у правопорушниці поліцейські вилучили.

Слідством розпочато кримінальне провадження відповідно до ч. 2 ст. 321  КК України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, перевезення, пересилання, зберігання з метою збуту або збут сильнодіючих лікарських засобів), за що передбачено покарання  до 3-х років позбавлення волі.

Відділ комунікації поліції
Вінницької області

 

Матеріали для ЗМІ

Фото