На Вінниччині правоохоронці затримали чоловіка, який за 8 тисяч доларів обіцяв фіктивне бронювання
Викрили 23-річного жителя Тульчинського району слідчі слідчого управління ГУНП за оперативного супроводу УСБУ та процесуального керівництва обласної прокуратури. Фігурант обіцяв допомогти уникнути мобілізації завдяки впливу на рішення спіробітників відповідної установи.

За даними досудового розслідування, підозрюваний запевняв військовозобов’язаного, що має «зв’язки» серед працівників ТЦК та СП та може організувати оформлення фіктивного бронювання, а також «вирішити питання» щодо уникнення призову. Свої «послуги» чоловік оцінив у 8 000 доларів США.

25 червня у центральному парку Вінниці правоохоронці затримали його під час одержання обумовленої суми.
Слідчі повідомили фігуранту про підозру за ч. 3 ст. 369-2 Кримінального кодексу України — Зловживання впливом. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до восьми років з конфіскацією майна.
Вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні кримінального правопорушення, доки її вину не буде доведено в законному порядку й не встановлено обвинувальним вироком суду.
Відділ комунікації поліції
Вінницької області