Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

На Вінниччині поліцейські вилучили зброю з ознаками переробки

Опубліковано 12 січня 2023 року о 14:41

11 січня працівники Відділення поліції № 1 Хмільницького районного відділу поліції виявили та вилучили у мешканця Калинівської територіальної громади пневматичну зброю з ознаками переробки. За цим фактом розслідується кримінальне провадження.


В ході перевірки оперативної інформації, у будинку 50-річного місцевого мешканця поліцейські виявили та вилучили пневматичну гвинтівку з ознаками переробки для пострілів малокаліберними патронами. Умов для зберігання зброї та дозвільних документів чоловік не мав.



Мету зберігання зброї встановлюють слідчі.

Зброю вилучено та направлено на експертизу.



Поліція розслідує кримінальне провадження за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами). За таке правопорушення передбачено покарання у вигляді позбавлення волі строком до 7 років.


Відділ комунікації поліції


Вінницької області


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux