З 16 по 28 серпня триватиме третій набір на посади офіцерів поліції, які працюватимуть у територіальних громадах Вінницької області, зокрема Хмільницькій, Ольгопільській, Бершадській, Погребищенській, Джулинській, Літинській, Ладижинській, Турбівській, Сутисківській, Северинівській, Станіславчицькій, Бабчинецькій, Теплицькій, Лука-Мелешківській, Гніванській, Тиврівській, Дашівській, Краснопільській, Чечельницькій, Ободівській, Мурафській, Вендичанській, Яришівській, Томашпільській.
Для участі у конкурсі необхідно заповнити онлайн-анкету на сайті https://otg-officer.police.gov.ua.
Анкети можна заповнити до 3 вересня 2021 року.
Отримати всю необхідну інформацію можна за телефоном гарячої лінії 067 284 72 00.
Відділ комунікації поліції
Вінницької області