Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

На Могилів-Подільщині онук до смерті побив 80-річну бабусю - поліцейські затримали фігуранта та повідомили йому про підозру

Опубліковано 08 вересня 2025 року о 13:00

Нетверезий зловмисник влаштував сварку з пенсіонеркою в ніч з 6 на 7 вересня та лупцював її . Потім пішов спати, а потерпіла на ранок від тяжких травм померла. Тіло жінки на підлозі виявила сусідка й сповістила поліцію. Підозрюваному загрожує до 10 років за ґратами.

За словами начальника Могилів-Подільського райвідділу поліції Михайла Тарасюка, 36-річний онук бив кулаком бабусю, яка лежала на ліжку, спричинивши їй чисельні переломи. Зловмисника затримали оперативники у процесуальному порядку, зараз він перебуває в кімнаті затриманих.


Слідчі повідомили фігуранту про підозру за ч. 2 ст. 121 (Умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть) КК України. Вирішується питання про обрання запобіжного заходу.


за матеріалами Могилів-Подільського РВП


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux