Поліція встановила підлітків, підозрюваних у крадіжці труби з лікарні, по якій постачався кисень пацієнтам

Крадіжка

Працівники жмеринської поліції встановили підлітків, які 8 червня з будівлі  міської лікарні викрали мідну трубу, по якій до апаратів ШВЛ надходив кисень хворим у палати. Викрадену трубу неповнолітні зловмисники продали місцевому жителю. 
За словами начальника Жмеринського районного відділу поліції Віталія Присяжнюка, зловмисників поліцейські встановили за допомогою системи відеонагляду «Безпечне місто». Ними виявились місцеві жителі віком 13 та 16 років. Неповнолітніх поліцейські опитали в присутності їх батьків. Отримані від продажу труби кошти підлітки витратили на власні потреби.


Під час вчинення злочинну труба не була під тиском кисню, тож ні неповнолітні зловмисники, ні пацієнти лікарні не постраждали. 
Слідством розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 185 КК України (крадіжка), за що передбачено покарання - до п’яти років позбавлення волі. Враховуючи те, що за такого роду злочин кримінальна відповідальність настає з 14 років, до меншого правопорушника будуть вжиті заходи виховного впливу. З відповідним клопотанням слідчий звертатиметься до суду.

 
Відділ комунікації поліції
Вінницької області