Поліцейські Теплицького району припинили незаконний видобуток глини

Інформація

Попередньо встановлено, що місцевий завод з виготовлення цегли здійснював розробку кар’єру площею 2 гектари без дозвільних документів. Вирішується питання щодо накладення арешту на техніку, яка використовувалась у незаконній розробці надр. Поліція продовжує системну роботу щодо виявлення та документування фактів незаконного користування природними ресурсами.

За словами керівника поліції Теплицького району Валентина Савчука, 4 вересня транспортний засіб, який використовувався підприємством для протиправної діяльності, працівники поліції зупинили біля села Мала Мочулка.


Під час досудового розслідування у кримінальному провадженні розпочатому за ч. 1 ст. 240(порушення правил охорони або використання надр) Кримінального Кодексу України  встановлюється розмір шкоди , завданої незаконною діяльністю підприємства. Такий злочин карається штрафом від трьохсот до шестисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до двох років, або позбавленням волі на той самий строк.


Триває слідство.


Відділ комунікації поліції
Вінницької області