У вихідні дні на власників 14 об'єктів господарювання поліцейські склали адмінматеріали за порушення карантинних вимог

COVID_19

Працівники блоку превентивної діяльності на території міста та області постійно проводять заходи, спрямовані на недопущення поширення коронавірусної інфекції. У вихідні дні на території міста та області поліцейські перевірили понад 300 закладів харчування та відпочинку, на власників 14 з них  склали адміністративні матеріали.


За словами начальника управління превентивної діяльності ГУНП у Вінницькій області Ігоря Волокітенка, 11 та 12 липня працівники превентивної діяльності перевірили понад 300 закладів громадського харчування та відпочинку. На власників 14 з них, розташованих переважно центрі міста Вінниці, за виявлені порушення карантинних вимог складені адмінматеріали за ст. 44-3 (порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм). Ці матеріали направлені на розгляд до суду. За таке правопорушення передбачений штраф від 17 000 гривень.

З задокументованих порушень 6 стосуються порушень дозволеного режиму роботи.
З метою запобігання пандемії профілактичні рейди з перевірки закладів харчування, розважальних закладів, нічних клубів, поліцейські Вінниччини проводять на постійній основі до завершення запроваджених карантинних обмежень.


Відділ комунікації поліції 
Вінницької області 

 

Матеріали для ЗМІ

Фото