Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

2000 доларів США за перетин кордону: у Могилів-Подільському поліцейські задокументували зловмисника, який пропонував хабар прикордонникам

Опубліковано 15 липня 2022 року о 10:56

27-річний житель Дніпропетровської області за 2000 доларів США намагався «домовитись» з прикордонниками про сприяння у незаконному виїзді за межі України. Наразі вирішується питання щодо повідомлення зловмиснику про підозру.

Злочин стався 14 липня близько 16.00 години в пункті пропуску "Могилів-Подільський - Отач".

Як розповів керівник Могилів – Подільського районного відділу поліції Василь Ободовський, під час перетину кордону чоловік не зміг надати документи, які б дозволили йому покинути межі України. Для того, щоб прикордонники посприяли йому виїхати, зловмисник запропонував правоохоронцям гроші.

Грошові кошти вилучені.

За цим фактом поліція розпочала розслідування кримінального провадження за ч. 1 ст. 369 (Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) Кримінального кодексу України.

За такий злочин правопорушнику загрожує покарання – позбавлення волі на строк до 4 років.

Відділ комунікації поліції

Вінницької області

 


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux