За чотири години поліцейські розшукали зниклу 17 – річну студентку

Розшук

7 травня  поліцейські знайшли неповнолітню жительку Липовецької територіальної громади,  яка ввечері не повернулась додому. Зниклу дівчину  поліцейські помітили на автодорозі. Вона прямувала у сусіднє село до подруги.  

Повідомлення про зникнення дівчини  надійшло у поліцію близько півночі  від її матері.  Жінка розповіла,  що дочка не повернулась ввечері додому і на  дзвінки не відповідає.

Як розповів начальник ювенальної превенції обласного главку поліції Володимира Федоришин, на пошуки дівчини по тривозі був підняти весь особовий склад місцевої поліції, працівники ювенальної превенції обласного главку та Вінницького районного управління поліції.

Поспілкувавшись з матір’ю неповнолітньої, поліцейські з’ясували коло її спілкування та обдзвонили подруг. Одна з дівчат, яка навчається разом зі зниклою розповіла, що та пішла до подруги у сусіднє село. Дорогою до зазначеного населеного пункту екіпаж поліції знайшов дівчину.   

Зі слів неповнолітньої, вона вирішила погостювати у подруги, а потім збиралась поїхати до своїх родичів у Хмільницький район.

Ювенальні поліцейські провели з дівчиною профілактичну бесіду,  аби уникнути подібних випадків.

 

Відділ комунікації поліції

Вінницької області