Поліцейські вилучили понад 400 тисяч штук цегли, виготовленої з незаконно добутої глини

Новини

В рамках розслідування кримінального провадження, відкритого за фактом незаконного використання надр підприємцем на території Теплицького району слідчі на підставі ухвали суду провели обшук на території цегельного заводу та вилучили понад 400 тисяч штук цегли.


Як повідомлялося раніше, на початку вересня цього року поліцейські задокументували протиправну діяльність власника місцевого цегельного підприємства, яке  незаконного видобувало сировину для своєї продукції на території кар’єру, який належить державі. Слідством встановлено, що дозвільні документи на таку діяльність були відсутні.
За словами начальника Теплицького відділення поліції Валентина Савчука, поліцейські  відразу припинили незаконний видобуток глини, вилучили та наклали арешт на техніку, яка використовувалась у незаконній розробці надр.  17 вересня на підставі ухвали суду вилучили виготовлену з добутої глини продукцію – 34 тисячі готової цегли та  387 тисяч цегли-сирця.
Під час досудового розслідування у кримінальному провадженні розпочатому за ч. 1 ст. 240(порушення правил охорони або використання надр) Кримінального Кодексу України  встановлюється розмір шкоди, завданої незаконною діяльністю підприємства.
Такий злочин карається штрафом від трьохсот до шестисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до двох років, або позбавленням волі на той самий строк.  

Відділ комунікації поліції

Вінницької області