Поліцейські влаштували пізнавальний захід для вінницьких школярів

Робота з дітьми

Для вихованців школи №2 поліцейські спільно з рятувальниками в межах Всеукраїнської акції «День з поліцейським та рятувальником» провели профілактичні вікторини, влаштували цікаві інформаційні локації.

 
За словами начальника ювенальної превенції обласного главку поліції Тараса Шуляка, мета заходу – донести до дітей знання щодо  безпечної поведінки в побуті, нагадати правила дорожнього руху та познайомити з особливостями роботи правоохоронців .   Така робота з дітьми в навчальних закладах області триватиме в межах  акції до 25 вересня.


Захід розпочався із виконання команд службовою собакою Доріс, яка затримувала умовного зловмисника та виконувала різні команди. Надалі рятувальники продемонстрували усі етапи гасіння пожежі.


Після виступів школярі розійшлися по різних локаціях, де їм  розповіли  особливості  роботи  кінолога,  вибухотехніка, криміналіста, дитячого поліцейського, патрульних, рятувальників, дали корисні поради, як запобігти травмуванням та надавати у разі необхідності першу медичну допомогу.


Учні мали змогу на кожній з локацій поспілкуватися з професіоналами своєї справи у цих галузях.


Також діти  взяли участь у пізнавальних правових вікторинах, переможці яких отримали подарунки. 


Школярі залюбки приміряли  спорядження, які використовують поліцейські під час повсякденної роботи, та фотографувалися  на згадку. 
 

Відділ комунікації поліції

Вінницької області