«Наркотики - правда і міфи»: поліцейські провели просвітницький захід для вінницьких студентів

Робота з дітьми

21 лютого  ювенальні поліцейські обласного главку поліції спільно з поліцейським Управління боротьби з наркозлочинністю  та  представниками Вінницької Міжнародної антинаркотичної асоціації розповіли студентам  коледжу будівництва, архітектури та дизайну  про шкідливі наслідки вживання наркотиків  та відповідальність за злочини, пов’язані з їхнім незаконним обігом.

Як зазначила старший інспектор відділу ювенальної превенції обласного главку поліції Юлія Миронюк, тема лекції обрана не випадково, адже останнім часом працівники поліції все частіше фіксують випадки, коли неповнолітніх втягують у злочини, пов’язані з розповсюдження  наркотичних та психотропних речовин. Поліцейська наголосила, що кримінальна відповідальність за такі злочини настає з 14 років.


Поліцейський Управління боротьби з наркозлочинністю  у Вінницькій області  Максим Нечай розповів студентам про  офіційний чат-бот  у месенджері Telegram,  за допомогою якого можна анонімно повідомити працівникам  поліції про виявлення як наркотичних речовин, так і самих розповсюджувачів, які зазвичай пропонують згубний товар через поширені месенджери.

Під час зустрічі  підлітки  активно  брали участь в обговоренні питань, пов’язаних із наркотиками та отримали вичерпні відповіді від поліцейських.

Представник Міжнародної антинаркотичної асоціації Гліб Бондарчук розповів присутнім про найпоширеніші види наркотиків та їх негативні наслідки  на організм  людини. Він поділився власним досвідом подолання наркотичної залежності та застеріг  від хибного шляху, на яких підлітки часто стають заради цікавості.

Відділ комунікації поліції
Вінницької області