Ювенальні поліцейські провели профілактичний рейд з попередження продажу дітям алкоголю та тютюну

Інформація

7 грудня поліцейські ювенальної превенції міста Вінниці провели в обласному центрі превентивний захід  щодо попередження продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім жителям обласного центру.

За словами начальника відділу ювенальної превенції Вінницького відділу поліції Володимира Борищука, рейд в торгових закладах Вінниці провели працівниками поліції спільно з дитячими омбудсменами, працівниками Вінницького міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді і Вінницького міського відділу з питань пробації.

Під час проведення профілактичного рейду, працівники поліції нагадали продавцям та власникам закладів про недопустимість продажу дітям алкогольних та тютюнових виробів.

Разом з тим за порушення законодавчих норм  у цій сфері з початку 2020 року вінницькі ювенальні поліцейські склали 38 адміністративних протоколів відповідно до ч. 2 ст. 156 КУпАП ( Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами) та направили матеріали на розгляд до адміністративної комісії при Вінницькій міській раді.

  Відділ комунікації поліції
Вінницької області